Leidingsploegen

Groepsleiding 27ste

groepsleiding27@scoutsedegem.be
 

Geliefde Adelaar

Ward Buytaert

28/02/2001

ward.buytaert@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste        

Comité: Groepsweekend


 

Schrandere Jariboe

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Comités: eetavond + jaarmarkt


 

Minzame Perro

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + Wolven              

Comités: leefweek + sinterklaascomité          


 

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vandeneynde@scoutsedegem.be       

verantwoordelijke infrastructuur/matkot                

Comités: matkotter + kuiscomité          

 

Welpen

welpen@scoutsedegem.be


 

Marala AKA Joviale Kongoni

Kato Wauters

16/08/2002

kato.wauters@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Welpen    

Comité: sociale media


 

Chill AKA Stoutmoedige Stellion

Ferre Kuypers

03/01/2002

ferre.kuypers@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke Welpen       

Comité: Matkotter


 

Jacala AKA Veerkrachtige Toekan

Nele Brinckman

01/08/2003

nele.brinckman@scoutsedegem.be             

Comité: kuiscomité


 

Malchi AKA Verrassende Phoca

Lara Van Batenurg

13/10/2003

lara.vanbatenburg@scoutsedegem.be

Comité: Eetavond      


 

Billy AKA Galante Fenicottero 

Alex Van Broekhoven

21/08/2002

alex.vanbroekhoven@scoutsedegem.be     

Comité: sinterklaascomité


 

Ikki AKA Dartele Labrador 

Saar Eggermont

09/01/2002

saar.eggermont@scoutsedegem.be          

Comité: Kuiscomité


 


Wolven

wolven@scoutsedegem.be


 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be 

Communicatieverantwoordelijke Wolven             

Comité: Groepsweekend + Sinterklaascomité

 

Minzame Perro

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + Wolven              

Comités: leefweek + sinterklaascomité          

 

Jolige Vink

Marthe Van Deun

15/04/2001

marthe.vandeun@scoutsedegem.be             

Comité: jaarmarkt


 

Groothartige Gasela

Marjolijn Vanmonfort

02/05/2001

marjolijn.vanmonfort@scoutsedegem.be

Comité: Kuiscomité 


 

Felle Taurinus 

Seppe Berghmans

24/04/2001

seppe.berghmans@scoutsedegem.be      

Comité: sfeercomité


 


Jongverkenners

jonverkenners@scoutsedegem.be


 

Amicale Haima 

Ante De Blanger

03/06/2002

ante.deblanger@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jongverkenners           

Comité: Sociale Media


 

Charmante Villakoira 

Arthur Dekeyser

06/07/2001

arthur.dekeyser@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke jongverkenners                  

Comité: Jaarmarkt


 

Beheerste Sneeuwuil 

Tomas Vermeulen

07/01/2001

tomas.vermeulen@scoutsedegem.be                

Comité: Matkotter


 

Beminnelijke Rayador

Jana Baan

26/03/2002

jana.baan@scoutsedegem.be

Comité: eetavond


 

Geliefde Adelaar

Ward Buytaert

28/02/2001

ward.buytaert@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste        

Comité: Groepsweekend


 


 


Verkenners

verkenners@scoutsedegem.be


 

Gepassioneerde Spreeuw

Ward Ceulers

28/03/2000

ward.ceulers@scoutsedegem.be       

Communicatieverantwoordelijke Verkenners           

Comité: sfeercomité         


 

Gedreven Apella

Mieke De Nys

10/11/2001

mieke.denys@scoutsedegem.be        

Financiëel verantwoordelijke Verkenners

Comité: eetavond


 

Schrandere Jariboe

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Comités: eetavond + jaarmarkt


 

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vandeneynde@scoutsedegem.be       

verantwoordelijke infrastructuur/matkot                

Comités: matkotter + kuiscomité          

 


 

Onstuimige Kwikstaart 

Charlotte Symons

20/02/2002

charlotte.symons@scoutsedegem.be     

Comité: leefweek


Jins

jins@scoutsedegem.be


 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Jins    

Comité: eetavond


 

Sereen Jachtluipaard

Lukas De Vriendt

22/02/1999

lukas.devriendt@scoutsedegem.be     

Financiëel verantwoordelijke Jins  

Comité: Matkotter


 

Charmante Kele

Anneminne Frère

24/03/2000

anneminne.frère@scoutsedegem.be     

Comité: jaarmarkt


 

Schalkse Carancho 

Jeroen Coppens

04/05/1999

jeroen.coppens@scoutsedegem.be     

Comité: spoor


 

Scherpzinnige Lori

Quinten Segers

22/09/1999

quinten.segers@scoutsedegem.be     

Comité: leefweek


 

Ondeugende Winterkoning

Sam Van Broekhoven

08/12/1999

sam.vanbroekhoven@scoutsedegem.be   

Comité: eetavond