Comités

Matkotters:

materiaal27@scoutsedegem.be

De matkotters houden toezicht op alles wat de groep in zijn bezit heeft. Van vork tot tent, zij weten wat er in het materiaalkot ligt. Ze onderhouden het en zorgen dat leden en leiding dat ook doen.

   

Balou AKA Geliefde Adelaar 

Ward Buytaert

28/02/2001

ward.buytaert@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke Welpen    

Leidingsploeg: Welpen

 



 

Sereen Jachtluipaard 

Lukas De Vriendt

22/02/1999

lukas.devriendt@scoutsedegem.be       

Leidingsploeg: Jongverkenners

 


 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste + verkenners       

Leidingsploeg: Verkenners & Groepsleiding


 

Scherpzinnige Lori 

Quinten Segers

22/09/1999

quinten.segers@scoutsedegem.be        

Leidingsploeg: Verkenners



 

Ondeugende Winterkoning 

Sam Van Broekhoven

08/12/1999

sam.vanbroekhoven@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Verkenners

 



 


Eetavond:

Deze groep van zes enthousiastelingen zorgt dat de eetavond tip top verloopt.

 

Levendige Mpango 

Nora De Lanhge

15/11/2000

nora.delanghe@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + verkenners                

Leidingsploeg: Verkenners & Groepsleiding

 


 

Innemende Lori 

Noémie Eggermont

16/03/1998

noemie.eggermont@scoutsedegem.be  

Leidingsploeg: Jins

 



 

Goedaardige Spitsvogel 

Lotte Verdurme

16/09/2000

lotte.verdurme@scoutsedegem.be        

Leidingsploeg: Verkenners

 



 

Bruisende Sagittarius 

Emma Van Deun

02/02/1998

emma.vandeun@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jins    

Leidingsploeg: Jins

 



 

Geliefde Arasari 

Lara Vereycken

16/09/1999

lara.vereycken@scoutsedegem.be      

Financiëel verantwoordelijke jins

Leidingsploeg: Jins

 



 

Chua AKA Felle Tautinus

Seppe Berghmans

24/04/2001

seppe.berghmans@scoutsedegem.be  

Leidingsploeg: Welpen

 



 


Kuiscomité:

Deze sterke mensen zorgen ervoor dat de vuilniszakken elke week worden buitengezet zodat het lokaal en terrein er steeds mooi en proper uitziet! Zij organiseren ook opruim/werk/kuisdagen wanneer nodig.

 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Leidingsploeg: Jongverkenners & Groepsleiding

 



 

Guitige Agame

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vanden.eynde@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Jongverkenners

 
   

Ikki AKA Dartele Labrador 

Saar Eggermont

09/01/2002

saar.eggermont@scoutsedegem.be          

Leidingsploeg: Welpen

 



 


Groepsweekend:

Het groepsweekend, één van de toppunten van het jaar, wordt in goede banen geleidt door deze vier geëngageerde leiding in samenwerking met leiding van onze zusterscouts den 28ste.

 

Minzame Perro

Stijn Brinckman

24/01/2001

stijn.brinckman@scoutsedegem.be        

Leidingsploeg: Jongverkenners

 
   

Guitige Agame 

Mathis Vanden Eynde

07/08/2000

mathis.vanden.eynde@scoutsedegem.be

Leidingsploeg: Jongverkenners

 



 

Sona AKA Schelmse Surikato 

Bob Verdurme

16/07/2002

bob.verdurme@scoutsedegem.be             

Leidingsploeg: Welpen

 



 

Schrandere Condor 

Andries Tjalma

10/07/1999

andries.tjalma@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke 27ste + verkenners       

Leidingsploeg: Verkenners & Groepsleiding

 


 


Het spoor:

Dit individu zorgt ervoor dat elke tak op tijd zijn creatief spoor inorde heeft gemaakt op het tijdig te publiceren.

 

Schrandere Jariboe 

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke jongverkenners                  

Leidingsploeg: Jongverkenners

 



 


Verkoop:

Deze groep van welpen- en jongverkennerleiding zorgen dat er een originele verkoopactie wordt georganiseerd voor hun takken. Zij zorgen er dus voor dat er genoeg geld in het laatje komt zodat het kampgeld niet te hoog wordt. 

 

Rewa AKA Beminnelijke Rayador 

Jana Baan

26/03/2002

jana.baan@scoutsedegem.be                  

Leidingsploeg: Welpen

 



 

Mowgli AKA Charmante Villakoira 

Arthur Dekeyser

06/07/2001

arthur.dekeyser@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke Welpen       

Leidingsploeg: Welpen

 



 

Amicale Haima 

Ante De Blanger

03/06/2002

ante.deblanger@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jongverkenners           

Leidingsploeg: Jongverkenners

 



 

Onstuimige Kwikstaart 

Charlotte Symons

20/02/2002

charlotte.symons@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Jongverkenners

 



 


Website:

Deze dame en heer zorgen er voor dat de website goed wordt onderhouden, zodat jullie op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes.

 

Levendige Mpango 

Nora De Lanhge

15/11/2000

nora.delanghe@scoutsedegem.be       

Financiëel verantwoordelijke 27ste + verkenners                

Leidingsploeg: Verkenners & Groepsleiding

 



 

Guitige Kwikstaart 

Olivier Thaler

05/10/1998

olivier.thaler@scoutsedegem.be           

Leidingsploeg: Jins

 



 


Leidingsleefweek:

Deze drie jonge heren zorgen ervoor de de leefweek voor de leiding in goede banen wordt geleidt, zij doen boodschappen, organiseren activiteiten enzovoort. 

 

Schrandere Jariboe

Lander Verlackt

24/04/2000

lander.verlackt@scoutsedegem.be

Financiëel verantwoordelijke jongverkenners                  

Leidingsploeg: Jongverkenners

 



 

Opgewekte Mees 

Klaas Wauters

29/03/2000

klaas.wauters@scoutsedegem.be

Verantwoordelijke Groepsadministratie 27ste                 

Leidingsploeg: Jongverkenners & Groepsleiding

 



 

Chua AKA Felle Tautinus 

Seppe Berghmans

24/04/2001

seppe.berghmans@scoutsedegem.be  

Leidingsploeg: Welpen

 



 

Billy AKA Galante Fenicottero 

Alex Van Broekhoven

21/08/2002

alex.vanbroekhoven@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Welpen

 



 


Sociale media:

Deze bezige bijen zorgen ervoor dat jullie op de hoogte worden gehouden met wat jullie kinderen allemaal bezig zijn aan de hand van foto's op Instagram.

   

Billy AKA Galante Fenicottero 

Alex Van Broekhoven

21/08/2002

alex.vanbroekhoven@scoutsedegem.be     

Leidingsploeg: Welpen

 
   

Amicale Haima 

Ante De Blanger

03/06/2002

ante.deblanger@scoutsedegem.be

Communicatieverantwoordelijke jongverkenners           

Leidingsploeg: Jongverkenners